• Tablety z kozího mléka CAPRAMILK – BIFIDOAKTÍV, 144 tablet

CAPRAMILK bifidoaktiv je doplněk stravy v tabletách s mikroorganismy, inulínem, vápníkem a chrómem.

CAPRAMILK bifidoaktiv jsou tablety z kozího mléka obohacené aktivní laktogenní mikroflórou ( Bifidobacterium lactis, Lactobacilus acidophilus), inulínem, vápníkem a chrómem.

Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů, podílí se na procesu dělení a specializaci buněk a přispívá k normální funkci trávicích enzymů. Vápník také přispívá k normální činnosti svalů, k normální funkci nervových přenosů a k normálnímu energetickému metabolismu. Chróm se podílí na zachování normální hladiny glukózy v krvi. Inulin řadíme mezi rozpustnou fermentovatelnou vlákninu, neboť je odolná k hydrolýze enzymy trávicího traktu, v neporušené formě se dostává do tlustého střeva a má schopnost ovlivňovat některé gastrointestinální funkce.

Inulín plní funkci prebiotickou. Příznivý vliv inulinu na složení mikroflóry tlustého střeva je důsledkem selektivní podpory růstu žádoucích bifidobakterií. Bifidobacterium lactis a Lactobacilus acidophilus jsou mléčné bakterie, které působí probioticky, protože pomáhají vytvářet a udržovat optimální střevní mikroflóru.

Průměrná výživová hodnota doplňku stravy v doporučené denní dávce 6 tablet

Energetická hodnota37 kJ8,7 kcal
bílkoviny0,24 g 
Mléčný cukr0,66 g 
Tuk0,40 g 
 množství% DRHP*
Inulín1 000 mg-
   
Minerály:  
chróm20 µg50
vápník120 mg15
Počet mikroorganismůmin.50 milionů 

% DRHP * denní referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálů


Složení:
sušené plnotučné kozí mléko, inulín, uhličitan vápenatý, směs mikroorganismů LAKTOFLÓRA (Bifidobakterium lactis, Lactobacilus acidophilus), protispékavá látka: oxid křemičitý, aroma, mléčnan chromitý. Výrobek neobsahuje chemické konzervační látky ani syntetická barviva.

Doporučené denní dávkování: 2 x denně 3 tablety

Návod na použití: tablety polkněte a zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění:

Není určeno dětem do tří let, pro těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Uchovávat uzavřené a v suchu. Obsahuje alergenní složky pocházející z mléka. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Balení: 144 tablet

Hmotnost obsahu: 72 g± 5%


Schváleno úřadem veřejného zdravotnictva SR

Číslo rozhodnutí : BPOVO/2132/2005/Ht


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Tablety z kozího mléka CAPRAMILK – BIFIDOAKTÍV, 144 tablet

  • 419 Kč

  • Cena bez DPH: 364 Kč