• KOZÍ kolostrum CAPRAMILK, 75 kapslí

Doplněk stravy v kapsulách CAPRAMILK kozí kolostrum


CAPRAMILK kozí kolostrum - je lyofilizovaným produktem obsahujícím kozí mlezivo cennou ekologickou surovinu, která je produkována matkou, kozou, v prvních dnech po narození potomstva. Obsahuje důležité živiny jako jsou bílkoviny, tuky, cukry, vitamíny (zejména A, C, E, vitaminy skupiny B) a minerály (zejména Ca, P, K). Kromě toho je bohatým zdrojem dalších bioaktivních látek jako jsou imunoglobuliny (IgG, IgM, IgA), alfa-lactalbumíny, lactoferin, transfer faktor, růstové hormony, enzymy a další. Látky nacházející se v kolostru významně napomáhají rozvoji imunitního systému.

Imunoglobuliny (Ig) jsou glykoproteiny, zajišťující odpověď organismu na přítomnost antigenů. Vážou se na bakterie, viry, houby čímž napomáhají neutralizovat a následně odstraňovat cizorodé látky z organismu a zajišťovat ochranu proti pronikání patogenních mikroorganismů.

Lactoferin zabezpečuje transport železa v organismu a je tak považován za hlavní regulátor obranyschopnosti. Laktoferin podporuje růst příznivé střevní mikroflóry čímž přispívá udržení zdravého zažívacího traktu.

Růstové faktory jsou nezbytné pro správný vývoj zdravého organismu. Podporují správný růst svalů a kostí, chrupavky, kůže, kolagenu a nervové tkáně. Zvyšují tvorbu vlastních imunoglobulinů a tím zvyšují imunitu organismu. Pomáhají při spalování tuků. Regulují hladinu cukru v krvi. Zlepšují hojení ran způsobené popálením, mechanickým poškozením a urychlují hojení herpesu na rtech. Zlepšují koncentraci a pohotovost mozku. Zajišťují dostatek energie pro organismus, zvyšují vytrvalost a regenerační vlastnosti. Silně podporuje regeneraci svalové tkáně. Růstové faktory mají unikátní schopnost podporovat růst buněk a tím urychlují obnovu tkání. Považují se pro tuto schopnost za elixíry mládí.


Průměrné výživové hodnoty doplňku stravy v 1 kapsli á 200 mg
Energetická hodnota6,24 kJ1,5 kcal
Bílkoviny0,080 g 
Laktóza0,077 g 
Tuk0,026 g 

% DDD – % denní doporučená dávka není stanovena

Složení 1 tobolky: kozí kolostrum 100% - ní, želatina, barvivo oxid titaničitý

Doporučené dávkování: 2 - 4 tobolky denně zapít vodou

Hmotnost obsahu: 22,55 g ± 5%

Balení : 75 kapslí

Upozornění:
Výrobek není určen pro děti do 3 let. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25° C , v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí Výrobek chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Stanovené doporučené denní dávkování se nesmí překročit. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy.


Výrobce:
ABELa WORLD s.r.o.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

KOZÍ kolostrum CAPRAMILK, 75 kapslí

  • 1 430 Kč

  • Cena bez DPH: 1 243 Kč